Kolczyki serduszka – nie tylko dla dzieci

Kup kolczyki serduszka

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej nabywanych typów biżuterii damskiej i dziecięcej – można je założyć na każdą okazję, bardzo dobrze podkreślają urodę, są również perfekcyjnym pomysłem na podarunek. Jakie typy kolczyków występują na rynku? Z czego przeważnie są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – design nie tylko dla dziewczynek

Motyw serca jest popularnie używany w jubilerstwie. Stanowi on podłoże do projektowania kolczyków zarówno dla dziewcząt, jak i dla kobiet. Kolczyki serduszka stanowią eteryczny dodatek do szeregu stylizacji. Występują zarówno w postaci modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest najczęściej wybierany na zwykłe okazje – ubieramy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, ale w dyskretny sposób podkreślają prawdziwą urodę kobiety. Natomiast długie kolczyki serca mogą być zastosowane do optycznego wyszczuplenia oblicza i wysmuklenia szyi. Takie kolczyki zakłada się na studniówki, spotkania z ukochanym oraz wielkie wyjścia i wyśmienicie zgrywają się one z wieczorowymi sukniami. Kolczyki serduszka dla dzieci sprawdzą się z kolei zarówno podczas Pierwszej Komunii, jak i w szkole.

Kolczyki serca – fenomenalny prezent dla ukochanej osoby

W sprzedaży dostępne są kolczyki serduszka wykonane ze złota oraz srebra. Popularne są również kolczyki pozłacane, które są tańsze, a jednocześnie wyglądają nader efektownie. Zarówno kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być inkrustowane kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które zaakcentują piękno właścicielki. W sklepach kupimy kolczyki serduszka w kolorze lazurowym czy szafirowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można wręczyć w prezencie ukochanej osobie, na przykład na Dzień Matki, złote gody tudzież z mnóstwa innych sytuacji. Wręczone kochanej osobie – narzeczonej, matce lub żonie, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o łączącym was uczuciu, szacunku oraz miłości.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]