Szlachetna biżuteria – srebrne kolczyki

więcej o srebrnych kolczykach

Jednymi z najchętniej kupowanych przez panie akcesoriów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – wyjątkowo huczną i mniej formalną. Zobaczmy dlaczego są tak rozchwytywane i w jakich sklepach można je nabyć.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych formach. Najbardziej modne są urocze wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, jak również stylowe. Równie często kupowane są długie dodatki, które cudownie wydłużają szyję. Sprzedawane jako ozdobione naturalnymi kamieniami albo zupełnie gładkie. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie występuje w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na próbę oraz technologię ich produkcji – najbardziej oryginalne wyprodukowano techniką matowienia.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy skrupulatnie pielęgnować i na bieżąco eliminować wszelkie zanieczyszczenia, żeby zawsze prezentowały się nienagannie. Powinno się wycierać je codziennie miękką ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne balsamy nabłyszczające, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych pudełkach. Nie sprawdzajmy natomiast starych technik pielęgnacji, typu pasta do zębów czy ocet. Takie preparaty mocno naruszają elastyczną strukturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Szeroki wybór ozdób jest niewątpliwie w e-sklepach, które proponują szybką dostawę i przeróżne obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to nieprawdopodobny komfort, który z całą pewnością docenią w szczególności zabiegane Polki.