Agencja – organizacja imprez

Agencja KlapsArt organizuje imprezy firmowe, przedstawienia, koncerty, wesela, a także niezapomniane wieczory kawalerskie i panieńskie.

Nasza oferta obejmuje również warsztaty dla dzieci. Jeżeli nie masz pomysłu, jak zorganizować niezapomniane urodziny dla swojej pociechy to chętnie pomożemy. Pedagogom chętnie udzielimy pomocy przy organizacji zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwe jest zintegrowanie dzieci z najróżniejszych środowisk.

Cieszysz się z nadchodzącego ślubu, ale obawiasz się problemów przy organizacji wesela? Od tego tu jesteśmy. Przedstawimy Ci ofertę miejsc, w których urządzisz niezapomniane przyjęcie weselne. Nie zapomnimy również o zaplanowaniu hucznego pożegnania z obecnym stanem cywilnym, czyli wieczoru panieńskiego i kawalerskiego!

Jesteśmy częstym gościem na małych i dużych scenach ośrodków kultury, klubów, teatrów oraz w przedszkolach, szkołach i szpitalach. Proponujemy coś dla ucha i oka na wszystkie okazje, z wielką przyjemnością zaplanujemy event kulturalny, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. KlapsArt współpracuje z wieloma znanymi konferansjerami oraz komikami z Polski oraz Europy. Jako agencja z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy z KlapsArt!