Laserowy paintball – Laser Tag

Każdy od czasu do czasu pragnie poczuć solidną porcję adrenaliny. Z drugiej strony, rozsądek podpowiada nam, by unikać działań o podwyższonym ryzyku, które mogą narazić nas na niebezpieczeństwo. Rozwiązaniem takich wątpliwości może być laserowy paintball. To ciekawy pomysł na spędzenie weekendu z rodziną albo organizację oryginalnego wieczoru panieńskiego.

Sprzęt do gry w laserowy paintball

Podstawowe zasady laserowego i standardowego paintballa są właściwie takie same.Jednak w laserowym paintballu karabiny nie posiadają magazynku z kulkami z farbą, które zostawiają plamy, a strzał sprawia ból. Karabiny oddają strzały za pomocą lasera – jest to w pełni bezpieczna zabawa, którą możesz zaoferować swoim dzieciom. Oprócz broni potrzebny jest również uniform, który rejestruje laserowe strzały.

Rodzaje gier z laserowym paintballem

Istnieje wiele scenariuszy zabaw z laserowym paintballem. Najpopularniejszy to potyczka drużynowa – wszyscy uczestnicy zostają podzieleni na 2 przeciwne grupy. Wygrywa ta, która wyeliminuje z gry opozycyjną drużynę lub wypełni misję. Oczywiście, można ustalić inny scenariusz gry – każdy to gwarancja niezapomnianych emocji. Firmy oferujące takie usługi wciąż zaskakują klientów nowymi propozycjami.