Pikniki dla firm

Jeśli ważna jest dla Ciebie efektywność Twoich pracowników, musisz zatroszczyć się o to by atmosfera w pracy była jak najlepsza. Ważnym czynnikiem jest integracja i i umiejętność pracy w zespole nie tylko w firmie. Warto więc raz na jakiś czas organizować jakąś dodatkową aktywność, na przykład piknik firmowy.

Jeśli piknik firmowy to tylko w stylu country!

Różnorodność ofert proponowanych przez grupy eventowe daje nam dużą możliwość wyboru pomiędzy wieloma atrakcyjnymi rozwiązaniami organizacji imprezy firmowej. Jedną z nich może być piknik firmowy w stylu country. Organizator zapewni odpowiednie rekwizyty w postaci rewolwerów na wodę, bandam oraz oczywiście – kowbojskich kapeluszy, zadba też o catering i rozrywki w stylu rodeo.

Rozgrywki sportowe w czasie pikników firmowych

Większe przedsiębiorstwa, ze względu na fakt, że zatrudniają większą ilość pracowników mogą zdecydować się na organizację pikniku firmowego wraz z rozgrywkami w piłkę nożną, koszykówkę lub jeszcze inną dyscyplinę, w zależności od preferencji samych uczestniczących. Gdy piknikowanie połączone jest z rozgrywkami poszczególnych drużyn cały całe wydarzenie z pewnością zapadnie w pamieć uczestnikom na długie lata.

Zaplanuj dodatkowe atrakcje na swój piknik firmowy

Organizatorzy pikników firmowych poza koordynacją samej imprezy, niejednokrotnie oferują dodatkowe atrakcje np. parków rozrywki. Można w nich znaleźć ścianki wspinaczkowe, trampoliny, są także ogromne dmuchane zamki i baseny z kolorowymi piłkami. Na pozór może się wydawać, że to zabawki skierowane raczej dla najmłodszych, jednak praktyka wskazuje, że w dorosłym, poważnym, na co dzień ubranym w garnitur człowieku, mogą one również wywołać radość.