List do Mikołaja – rozrywka dla dzieci, pomoc dla dorosłych

Na Pomorzu czasem zastępuje go Gwiazdor, na Podlasiu – Dziadek Mróz. Ciężko byłoby wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez Świętego Mikołaja. Niezależnie od tego, jak go określamy, jego funkcja jest identyczna – przynosi dzieciom i ich rodzicom prezenty, sprawiając, iż święta są bardzo radosnym okresem. Jednak w rzeczywistości konieczność znalezienia prezentów dla dzieci spoczywa na dorosłych, co dla wielu ludzi staje się przyczyną sporych problemów. Jak bowiem znaleźć upominek, który odpowie na wymagania szkraba? Przydatny okaże się list do Mikołaja. Czemu warto go wysłać?

List do Mikołaja – nie tylko zabawa

Wysyłanie listów, za pośrednictwem których dzieci wskazują upragnione upominki ma długą historię. Każdy z nas w młodości napisał choć jeden podobny list, więc na pewno wie, jak dużo przyjemności dała mu ta zabawa. Co istotne, list do Mikołaja okaże się bardzo pomocny również dla dorosłych – dzięki niemu bez problemu dowiedzą się, o jakich zabawkach marzy ich pociecha. Warto również wspomnieć, że to wyjście zapewnia stuprocentową dyskrecję – szkrab nie dowie się, że prezent dostał od nas, nie zaś od Mikołaja.

Prezenty za napisanie listu do Mikołaja

W tym roku wysłanie listu do Mikołaja jest związane z jeszcze innymi atrakcjami. Marka Mattel stworzyła akcję, która umożliwia wygranie ciekawych zabawek dla najmłodszych. O czym mowa? W witrynie www.listdomikolaja.pl czeka na nas generator, za pomocą którego mamy szansę wykonać oryginalny list do Mikołaja. A ten raz dziennie znajdzie najpiękniejsze listy i wyśle nagrody dla ich autorów.