Poradnik dla szukającego mieszkania na sprzedaż w Krakowie

Najlepszym rozwiązaniem dla poszukujących lokum jest rzecz jasna zakup lokalu, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie sobie na to pozwolić. Poza tym spora grupa klientów zwyczajnie nie chce kupować swojego mieszkania – dla przeprowadzających się do Krakowa jedynie do pracy czy szkoły bardziej opłacalnym rozwiązaniem okaże się z pewnością wynajem. W Krakowie znajdziemy mnóstwo lokali do wynajęcia – obok domów jednorodzinnych czy ekskluzywnych apartamentów, dostępne są również pokoje, które okażą się świetnym wyjściem dla studentów z nie tak grubym portfelem.

Mieszkania do wynajęcia w Krakowie – ile zapłacisz?

Koszty wynajęcia nieruchomości w Krakowie okazują się bardzo różne. Najmniej kosztowne będą oczywiście pokoje w lokalach adresowanych do studentów – nietrudno możemy wyszukać ogłoszenia w granicach kilkuset złotych. Mieszkania do wynajęcia w Krakowie o średniej powierzchni – do trzydziestu m – możemy wynająć nawet za nieco więcej niż 1000 PLN na miesiąc. Ceny zależne są oczywiście od lokalizacji – bowiem w obrębie Starego Miasta wydamy nawet siedem razy wyższe sumy.

Mieszkania do wynajęcia w Krakowie bez pośredników

Do wspomnianych opłat dołączyć musimy także prowizję pobieraną przez pośrednika. Na szczęście mamy szansę się tego wystrzec. W jaki sposób? Wystarczy odwiedzić stronę ominposrednika.pl i tak wyszukać interesujące nas anonse. Należy nadmienić, że strona ta to poza tym najbardziej trafione wyjście dla osób oferujących wynajem, ponieważ w ten sposób mają szansę także skorzystać z opcjonalnych narzędzi dla nich przeznaczonych.