Prezenty świąteczne – wystarczy napisać list do Mikołaja

Lalki, zdalnie sterowane pojazdy, konsola do gier lub planszówki? A może albumy? Wybór prezentów świątecznych nie jest prosty, zaś dorośli przed świętami powinni bardzo się wysilić, chcąc znaleźć upominek, który w stu procentach zadowoli ich podopiecznych. Szczególnie dużo problemów sprawia niewątpliwie to, że prezent świąteczny musi być niespodzianką – maluch nie może więc wiedzieć, jaką zabawkę dostanie. Jak wobec tego sprawdzić, co będzie najlepszym upominkiem unikając odkrycia swoich zamiarów? Jak znaleźć prezenty świąteczne?

Wybierz trafione prezenty świąteczne

Wysyłanie listów do św. Mikołaja ma długą historię. To doskonała rozrywka dla dzieci, a dla dorosłych okazja do tego, by dowiedzieć się, co podarować im w święta. Przez to unikniemy niemiłych niespodzianek, gdy w Wigilię dziecko jest nie do końca zadowolone z upominku, jaki otrzymało. Szczególną przyjemność takie listy przyniosą najmłodszym dzieciom, ale ich pisanie można zaproponować również tym starszym, które przestają już wierzyć w św. Mikołaja – zwłaszcza, gdy sprawimy, że w ich przekonaniu zadośćuczynienie tej tradycji stanie się czymś wyjątkowym.

Prezenty świąteczne – interesujący konkurs

Możemy to osiągnąć między innymi wchodząc na stronę www.listdomikolaja.pl. Używając nieskomplikowanego generatora zrobimy z dzieckiem interesujący wizualnie list, a następnie wyślemy go na elektroniczną pocztę Świętego. Zabawa będzie tym fajniejsza dla dziecka, że wysyłając taki list startujemy w konkursie, w ramach którego każdego dnia mamy szansę zdobyć ciekawe prezenty świąteczne dla najmłodszych.