Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Tworzenie sklepów internetowych - tu dowiesz się więcej o najlepszej ofercie

Masz firmę i zamierzasz poszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeśli nie masz w ogóle strony www i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Dlaczego zaleca się założyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak szeroką popularność zyskały strony tworzone w oparciu o WordPress, łatwo zrozumieć fakt, że szybko opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, ma sporo atutów. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w mgnieniu oka spersonalizować z wykorzystując bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod różne wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na pozyskanie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu nabywców. Dzięki wdrożeniu stosownych wtyczek podnosi się też elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i zaoferować użytkownikom wykonanie przelewów za towary m.in. przez PayU.pl bądź DotPay.pl. WooCommerce umożliwia też ewaluację wyników sprzedaży (udostępnianie rozmaitego typu statystyk) i zespolenie z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce zleć profesjonaliście

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed cyberatakami oraz instalację wyłącznie koniecznych, wypróbowanych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści stworzą też blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o nowych produktach oraz promocjach lub zamieszczać różne porady i omówienia sprzedawanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]