Kurs rysunku – poszerzaj swoje artystyczne horyzonty

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie kursu rysunku w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Wejdź na https://domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Kochasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz zdać egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty i przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo albo grafika. Na kursy tego rodzaju zapisują się również osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Znakomitą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]