Prawo pracy w Krakowie – kancelaria radców prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, tak od strony pracodawcy, jak i pracownika. Nasza działalność skupia się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w zakresie bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – zakres działania kancelarii radców prawnych

Reprezentując Pracodawców, najczęściej pomagamy im w opracowaniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego kontynuacji oraz zakończenia. Pomoc prawna jaką świadczymy ma nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale również ustrzec ich przed sprawami sądowymi z pracownikami. Zdajemy sobie sprawę, iż wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, respektowanie prawa pracy jest większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna jako pełnomocnik Pracownika

Równie często występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie o wiele częściej nasza pomoc polega na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, bezprawnego zwolnienia czy chociażby godzin nadliczbowych. Niewątpliwie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, ponieważ tego typu sprawy charakteryzują się ogromnymi problemami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sądu do uznania racji naszego Klienta staje się sporym wyzwaniem.