Zakres usług kancelarii prawa podatkowego

Prawo podatkowe to skomplikowana dyscyplina, która wymaga znajomości przepisów oraz nieustannego uzupełniania wiedzy w tym zakresie. Kancelaria prawna zajmująca się problemami związanymi z podatkami to podmiot, który świadczy usługi spółkom i nie tylko. Czym się dokładnie zajmuje?

Kancelaria prawa podatkowego – sporządzanie odwołań i skarg

Kompleksowa oferta prawno-fiskalna może pomóc w wielu kwestiach. Podmioty tego typu zajmują się m.in. konsultacjami w zakresie podatków – VAT, CIT, dochodowego, a także sprawdzaniem poprawności umów, dokumentów, tworzeniem opinii prawnych i skarg kasacyjnych. Kancelaria prawa podatkowego może w razie konieczności być przedstawicielem strony przed sądem administracyjnym. To jednak nie wszystko – do jej zadań należy także pomoc w sprawie stosunku pracy oraz umów o dzieło. Obawiasz się kontroli podatkowej w swojej firmie? Doradcy z zakresu prawa podatkowego zajmą się wszystkim za Ciebie.

Kancelaria prawa podatkowego – pomoc w zakresie prowadzenia podmiotów gospodarczych

Do zadań kancelarii prawa podatkowego należy też pomoc w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Wyjaśniają one sprawy związane z optymalizacją podatkową, zamykaniem firm, inwestycjami kapitałowymi, a także przygotowywaniem pism do organów podatkowych. Ponadto specjalistyczna kancelaria prawa podatkowego zajmuje się weryfikacją procesów, takich jak fuzje czy likwidacje, pomaga uzupełniać formularze rozliczeń, jak również zajmuje się usługami dodatkowymi, np. konsultacjami w kwestii podatku od czynności cywilnoprawnych. Jak widać zakres działania kancelarii prawnej jest bardzo duży – oprócz spółek, obsługuje również osoby fizyczne. Potrzebujesz fachowej porady? Nie martw się! Profesjonalne podmioty służą pomocą w każdej sprawie.