Drukarnia ulotek – OrangeCreative

Choć na początku rozwoju globalnej sieci komentatorzy przewidywali bankructwo firm poligraficznych, zapotrzebowanie na drukowane wyroby wcale nie słabnie. Inne są wprawdzie techniki druku, jednak maszyny używane w drukarniach i tak wykazują znacznie więcej funkcji, niż komputerowe drukarki. Jakiego rodzaju jednak zamówienia otrzymują z największą częstotliwością? Kto tworzy najliczniejszą grupę korzystających z ich oferty?

Broszury reklamowe w drukarni

Z uwagi na dynamiczny wzrost branży marketingowej, to właśnie materiały reklamowe są uważane za podstawowe źródło dochodów przedsiębiorstw drukarskich. Są to zarówno tradycyjne ulotki, jak i wielkoformatowe postery oraz gazetki promujące ofertę firm. Współczesne technologie sprawiają oprócz tego, że drukarnia może nanieść wzory na takie gadżety, jak długopisy lub otwieracze do napojów.

Prasa wciąż korzysta z drukarni

Choć coraz chętniej szukamy niusów w internecie, to nakłady papierowych dzienników jedynie nieznacznie się zmniejszyły. Dzięki użyciu innowacyjnych technik, drukarnia jest w stanie zlecenia od wydawców realizować jeszcze szybciej niż przed laty – niepotrzebna jest między innymi czasochłonna praca zecera.

Potrzebujesz wydruków? Rozwiązaniem jest drukarnia

Zdecydowana większość drukarni dostaje zlecenia również od indywidualnych klientów. Są to w szczególności wydruki sporych rozmiarów, które często zlecają studenci ze szkół artystycznych. W drukarni mamy szansę zlecić również wywoływanie zdjęć digitalnych oraz wiele rozmaitych usług – a każdą z nich w cenach dużo niższych, niż kiedyś.