Reklamy AdWords

AdWords

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że każdy z internautów widział niejedną reklamę Google Adwords, choć nie jest świadomy tego, że tak to się nazywa. Pod tajemniczym pojęciem Adwords kryje się promocja w wyszukiwarce Google, która pojawia się w wynikach wyszukiwania, zarówno po prawej stronie jak i u góry.

Google Adwords – dlaczego warto skorzystać?

Twoja reklama w Google Adwords ukaże się jedynie osobom, które wpisały wyznaczone przez Ciebie słowa kluczowe, dzięki czemu trafiasz do potencjalnych klientów. Nie musisz również martwić się o budżet swojej kampanii – ustalasz go sam, a płacisz jedynie za pojedyncze kliknięcia w reklamę. Ponadto, możesz monitorować skuteczność kampanii na bieżąco.

Reklamy Google Adwords – dla kogo będą odpowiednie?

Google Adwords przeznaczone jest dla osób, które chciałyby wypromować swoje produkty i usługi. Pośród użytkowników Adwords można wymienić właścicieli stron www, sklepy detaliczne, a nawet firmy oferujące swoje usługi. Reklamę możesz wykorzystać między innymi do zwiększenia ruchu na swojej stronie, rozwinięcia sprzedaży lub utworzenia bazy potencjalnych klientów.

Dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]