SEO

SEO

Co musisz wiedzieć o SEO?

SEO – jest to skrót od angielskich słów Search Engine Optimization, co można przetłumaczyć jako optymalizację witryn internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja, a SEO

Optymalizacja danej strony ma sprawić, by stała się ona przyjazna dla wyszukiwarek oraz użytkowników. W trakcie optymalizowania strony szczególną uwagę zwraca się na zoptymalizowanie kodu, zarówno HTML, jak i pozostałych np. Kaskadowych Arkuszy Stylów, jak i treści oraz grafik.

SEO i roboty wyszukiwarek

By osiągnąć satysfakcjonujące efekty, warto poznać funkcjonowanie robotów wyszukiwarek. Roboty przeszukują Internet, indeksując oraz katalogując strony, a następnie umieszczają informacje w specjalnie stworzonych do tego bazach.

Linkowanie wewnętrzne na stronie www, a SEO

Efektywne poruszanie się po stronie, zarówno przez użytkowników, jak i roboty wyszukiwarek, jest możliwe dzięki odpowiedniemu linkowaniu wewnętrznemu.

SEO – white i black hat

SEO można podzielić na tzw. Black Hat SEO i White Hat SEO. Black hat odnosi się technik nielegalnch z punktu widzenia Google. White hat SEO jest natomiast jego przeciwieństwem i właśnie na nim powinna opierać się praca pozycjonera z prawdziwego zdarzenia.

Dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]