Transparentna firma z Business View

business view na www.fotografsv.pl

Business View to zaawansowana technika demonstrowania wnętrza różnego rodzaju instytucji użyteczności publicznej, np. restauracji, widoczna powszechnie na stronach wyszukiwarki Google. Wykorzystuje ideę tzw. wirtualnego spaceru oraz wielu fotografii panoramicznych. Przyjrzyjmy się więc, do czego jest przydatna ta ciekawa wizualizacja.

Business View – wirtualna przechadzka

Dzięki koncepcji Google Business View możemy przekonać się jak prezentuje się interesująca nas firma od środka. Z serwisu możemy skorzystać zarówno z poziomu zwykłej przeglądarki Google , wpisując nazwę przedsiębiorstwa (co sprawi, że wizualizacja pojawi się po prawej stronie wyników przeglądania) oraz przez usługę Google Maps. Jest to genialna forma promocji firmy, stanowiąca dopełnienie działań marketingowych w internecie – odbiorcy często szukają danych o punktach usługowych: teatrach, pubach, basenach oraz gabinetach kosmetycznych.

Dlaczego warto uruchomić usługę Business View?

Wykorzystanie możliwości, jakie daje Business View może zagwarantować znaczące profity nie tylko obiektom mieszczącym się w rozległych miastach tj. Kraków czy Warszawa. Pamiętajmy bowiem, że to narzędzie wywołuje również rosnące statystyki odwiedzin na naszej witrynie internetowej, z tego powodu warto z tego skorzystać. Wszystko, co musimy zrobić, to poszukać wyspecjalizowanego fotografa, który zrobi serię zdjęć pomieszczeń, spełniających zasady Google.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]