Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ widoczność swojej firmy

Potrzebujesz sporządzić wirtualny spacer w salonach piękności? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy lub nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to ciekawa prezentacja, którą warto zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – zwiększ konkurencyjność swojej firmy na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do następnych miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się w jego granicach. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przekierowani do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani związane z tym koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie www naszej firmy.

Które branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku względów. Najważniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie klientom zalet naszej działalności. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie internetowej umieścimy wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie najważniejsze – w przystępnej cenie przygotują taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Można też zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, jak salon piękności lub lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]