Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Poszukujesz internetowego sklepu jeździeckiego? Koniecznie powinieneś odwiedzić na horse-trade.pl

Internetowe sklepy z akcesoriami jeździeckimi cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują duży wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły posiada w ofercie?

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Sklep dla koni online Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży online, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiej oferty na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kurtki, kaski i toczki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też derki, siodła, owijki, ochraniacze, wodze, wędzidła, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także wymienić artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Internetowy sklep jeździecki – dlaczego warto skorzystać z jego oferty?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w sprzedaży również produkty specjalistyczne, które trudno jest znaleźć w tradycyjnych sklepach sportowych. Pasjonaci jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne elektrolity, pasze, witaminy i suplementy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy czy odporność. W ofercie dostępne są też witaminy i minerały na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]