Aromatyczna kawa wysokiej jakości – zamienniki kapsułek A Modo Mio

Firm przetwarzających kawę są tysiące, jednakże Lavazza ciągle mieści się w czołówce tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że historia firmy Lavazza zaczęła się pod koniec XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20 dolarów kupił nieduży obiekt handlowy, w którym mielono ziarna kawy i tworzono ich niepowtarzalne mieszanki. Szybko podbiły one serca rezydentów Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza w dalszym ciągu zachwyca jakością swoich kaw, wyznaczając wzorce także w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio

Jednymi z najczęściej kupowanych aktualnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych kuchniach. Z ich pomocą przyrządzanie smacznej, aromatycznej kawy zajmuje dosłownie moment. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak korzystać wyłącznie z kapsułek wytwarzanych przez tę firmę. Aktualnie na rynku znaleźć można wiele zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one taniej, ale wciąż charakteryzuje je ciekawy aromat.

Kto oferuje zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Najwięcej zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, marki która także wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w produkcji kaw w kapsułkach do szeregu popularnych urządzeń tego typu. Oferuje ona zarówno kawy będące pyszną mieszanką arabiki (Venezia), jej mieszanką z robustą (bezkofeinowa Genova Decaffeinato lub Vigoroso Ira), jak również napoje o smaku tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) czy orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]