Biżutik – biżuteria z bursztynem

zamów biżuterię z bursztynem na www.bizutik.pl/bizuteria-z-bursztynem

Biżuteria z bursztynem ciągle jest popularna – tak u młodzieży, jak i nieco starszych osób. Jej popularność nie powinna jednak zaskakiwać – złoto Bałtyku należy przecież do najpiękniejszych materiałów, a łatwość jego w nadawaniu mu rozmaitych form sprawia, że wytworzone z niego ozdoby można dostosować do aktualnych trendów. Aby cieszyć się jej wyglądem, powinniśmy o nią właściwie się zatroszczyć. W jaki sposób? Przeczytajcie opracowany przez nas artykuł.

W czym trzymać biżuterię z bursztynem?

Złoto Bałtyku to niezwykle wrażliwy materiał – z uwagi na to biżuteria z bursztynem koniecznie musi być przechowywana we właściwych warunkach. Bursztynowy naszyjnik powinniśmy zabezpieczyć jedwabną szmatką, a następnie szczelnie zapakować w plastikowy worek i włożyć do drewnianej szkatułki. Pamiętajmy, by w pojedynczym opakowaniu nie trzymać kilku ozdób – mogą się bowiem porysować.

Biżuteria z bursztynem – piękno na dziesięciolecia

Jantar nie toleruje silnych substancji chemicznych. Lepiej zatem zrobimy, wykorzystując do jego pielęgnacji łagodniejsze specyfiki – między innymi mleczko migdałowe oraz kosmetyki dla najmłodszych. Biżuteria z bursztynem powinna być pielęgnowana delikatną szmatką, nieznacznie nasączoną wodą – nigdy nie możemy użyć jej za wiele.

Renowacja biżuterii z bursztynem

Znalazłeś w szafie starą biżuterię z bursztynem? Zapewne stale jest cudowna, jednak czas odcisnął na niej swój ślad. Czy da się ją odnowić? Próbując zrobić to sam, możesz tylko pogorszyć sprawę – warto zatem poprosić o pomoc jubilera.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]