Biżutik – biżuteria z koralem

więcej »

Biżuteria z koralem jest elegancka i posiada właściwości ochronne. Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Kamień korala, nazywany drzewem oceanów, uznawany jest za znak siły i bogactwa. Wielu ludzi sądzi, iż kamień korala strzeże przed złą energią i działa wyciszająco na pobudzony organizm. Koral poświęcano bogini miłości, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci zaś, miały być strzeżone przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Mówi się, że najpiękniejszą ozdobą kobiety jest jej promienny uśmiech. Nie mniej jednak elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest niezwykle drobna i delikatna, dlatego też świetnie nadaje się do casualowych kreacji, ale też na ważne uroczystości. Koral występuje barwach: różowym, czarnym oraz niebieskim.

Jak biżuteria z koralem wpływa na stan naszego zdrowia?

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem doszukuje się również w sferze medycznej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Jego barwa blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom młodym. Reguluje cykl menstruacyjny i korzystnie wpływa na polepszenie płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w gniew, mogą liczyć na jego właściwości hamujące. Uznaje się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na stabilne życie , bez stresu.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]