Bransoletki z koralikami – sklep Biżutik

bransoletki z koralikami

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem ozdób, które sprawdzają się na wszystkie spotkania. Możemy sami je zrobić w domu lub nabyć w sklepie. Jednakże pierwsze rozwiązanie sprawi, że nasze bransoletki staną się nietypowe.

Bransoletki z koralikami – jak je wykonać?

Najprostszą techniką wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, dzięki której zrobimy okrągłe bransoletki. Przy wykorzystaniu szydełka, igły i nici możemy skomponować wyjątkową biżuterię.Poza tym, w Inernecie mamy dostęp do wielu stron, na których możemy zobaczyć tutoriale pokazujące, jak samemu robić bransoletki z koralikami.

Bransoletki z koralikami – metoda Peyote

Trudniejszym sposobem umożliwiającym stworzenie płaskiej bransoletki jest metoda Peyote. Wymaga ona większego skupienia oraz dużo wolnego czasu. Do wykonania bransoletki tą metodą potrzebna będzie: igła, nici lub żyłka i koraliki.

Bransoletki z koralikami – wzory

Istnieje ogromna ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach zawierających przenikanie barw.
Dzisiaj popularne są cyfrowe wzory bransoletek. Dzięki nim, tworzenie biżuterii staje się o wiele szybsze i łatwiejsze.Nie każdy z nas posiada zdolności potrzebne do stworzenia bransoletek z koralikami. Wtedy można wybrać jeden z wielu dużo bardzo ładnych egzemplarzy w Internecie i sklepach stacjonarnych.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]