Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

Uzyskaj więcej informacji o ofercie producenta drzwi wewnętrznych drewnianych na https://www.oknostol.com.pl.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego typu elementów okien i drzwi drewnianych. Okres obecności na polskim rynku spowodował, iż jego pracownicy gwarantują klientom wysoką jakość dostarczanych produktów oraz usług. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich solidność, ale także najwyższa funkcjonalność, osiągnięte za pomocą zastosowania w trakcie ich produkcji nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu oraz montażu elementów stolarki otworowej specjalistom przedsiębiorstwa przyświeca dbałość o osiągnięcie czterech wartości: satysfakcji użytkownika, najwyższej jakości produktów, pełnej wygody ich użytkowania, jak również absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych z Limanowej

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych wyróżnia się dużą dbałością o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar produkowane przez tę firmę to znakomity wybór dla wymagających konsumentów poszukujących trwałych oraz całkowicie ergonomicznych produktów. Zapewniają one domownikom najwyższy komfort – wydajnie tłumią hałasy z zewnątrz i tworzą doskonałą izolację termiczną, co jest istotne nie tylko zimą, ale też podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa swoich wyrobów – są one wyposażone w bardzo dobre zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość dopełnia ich nieszablonowe, eleganckie wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi czas zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, ponieważ wytwarzane są zawsze z materiałów wysokiej klasy.

Co proponuje producent drzwi drewnianych?

Ten oferujący drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję także w sferze kontaktów z klientami. Każda osoba, która zdecydowała się na skorzystanie z usług Oknostol otrzymuje darmowe doradztwo przy doborze stosownego modelu drzwi, jak również pomiar w mieszkaniu, co da pewność, iż założenie drzwi przebiegnie sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich osobiście przygotowanym szkicem, idealnie dopasowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Dotyczy to nie tylko wielkości drzwi, ale też metoda wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]