Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Żeby zachować czystość – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są właściwe preparaty oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zwykle wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo prac będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z trudnym brudem, zapewniając szybkie sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i sprzedawców chemii profesjonalnej?

Profesjonalne środki czyszczące – usuwanie zabrudzeń różnego rodzaju

Oferta środków czystości skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm produkujących i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy brud z rozmaitych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o pozbywaniu się rzadkich zabrudzeń, między innymi graffiti, kamienia kotłowego, tłustych osadów bądź ognisk pleśni.

Chemia profesjonalna – profesjonalne zabezpieczenie powierzchni

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają również na pielęgnację oraz zabezpieczenie powłok szczególnie narażonych na niszczycielskie działanie różnych czynników i wandalizm. Znajdziemy wśród nich specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, środki do osłony stali przed korozją, środki chroniące przed graffiti, a także impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna. Warto dodać, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]