Colourpop – szanowana marka kosmetyków już w Polsce

Chcesz kupić produkty Colourpop? Wejdź na http://bit.ly/2c2IupW

Na rynku kupić można tysiące najróżniejszych kosmetyków służących do wizażu, lecz większość z nas potrafi wyliczyć z pamięci zaledwie parę najpopularniejszych firm działających w tej branży. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele szanowanych, ale mało znanych marek artykułów do wizażu, takich jak na przykład Colourpop, ukazało się już na półkach drogerii w Polsce.

Colourpop – produkty cenione przez fachowców

Firma Colourpop narodziła się w w kalifornijskim Mieście Aniołów, czyli w kolebce nowych trendów. Dlatego właśnie potrafi natychmiast znaleźć odpowiedź na wszelkie ich zmiany. W ten sposób może dostarczyć na rynek produkty, które są w danym momencie poszukiwane przez odbiorców. Głównym celem firmy jest wytwarzanie niezbyt kosztownych – a jednocześnie ekskluzywnych – szminek w jak najszerszym spektrum barw. Firma Colourpop wyszła bowiem z założenia, że absurdem jest to, aby na najwyższej jakości artykuły do wizażu mogły sobie pozwolić tylko najzamożniejsze osoby. Colourpop szuka wzorców w różnych źródłach, jak również zaprasza swoich odbiorców do wystawiania opinii dotyczących ich produktów. Colourpop nie sprawdza swoich artykułów na zwierzętach. Polecają je profesjonalne makijażystki, które zachwalają przede wszystkim ich nieprawdopodobną trwałość. Kosmetyki Colourpop doceniane są także przez entuzjastki wizażu, które szukając niecodziennego stylu, nierzadko nie chcą kupować popularnych szminek czy cieni.

Błyszczyki i cienie Colourpop – jak je kupić?

Cienie do powiek Super Shock są najbardziej znanym produktem marki Colourpop. Nie jest to wszak klasyczny kosmetyk – cienie charakteryzują się tym, że posiadają konsystencję musu, który po zetknięciu się ze skórą natychmiast zmieniają się w puder. Tym sposobem można je nakładać na powieki tak przy pomocy klasycznych pędzli, jak i palcami. Ciekawą ich właściwością jest też to można je wedle uznania mieszać, aby uzyskać niecodzienne barwy. Innym istotnym produktem firmy Colourpop jest szminka Ultra Matte produkowana w fantazyjnych kolorach. Chociaż kosmetyki firmowane przez Colourpop na starym kontynencie są rzadkością, można je nabyć w sklepach internetowych.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]