Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Jeśli potrzebujesz nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/y6tk7rqz

Idealnym rozwiązaniem projektowym, wykorzystywanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w tradycyjnym stylu, są w dalszym ciągu drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Prezentujemy najważniejsze parametry oraz możliwości wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego warto wybrać drzwi wewnętrzne drewniane?

Drewno to organiczny materiał, który wykorzystany jako fragment aranżacji pomieszczenia powoduje, iż jest ono bardziej intymne i ciepłe, a właściwie konserwowany zachowa się w nienaruszonej kondycji nawet kilkadziesiąt lat. Obecne techniki pozwalają doskonale dopasować właściwości drewna z wymaganiami współczesnego odbiorcy, co owocuje wykonaniem drzwi cechujących się gustownym designem i wysoką funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niskim poziomem rozszerzalności (czyli nie wypaczają się) i właściwą izolacją cieplną. Możliwość wykończenia ich wierzchniej strony jakimkolwiek kolorem, lakierem albo bejcą powoduje, iż tego typu drzwi zdadzą egzamin w wnętrzach rozmaitego rodzaju – zarówno zaprojektowanych w nowomodnym, skandynawskim stylu, jak i mieszkaniach utrzymanych w stylistyce industrialnej. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z dębu, sosny czy mahoniu, modele bez progu lub z progiem, impregnowane lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i mnóstwo innych wariantów, które zachwycają estetyką i doskonale wyglądają przez długi czas.

Nowoczesne drzwi drewniane zamówisz też na wymiar

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Pragniesz zamontować w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub niestandardowych wymiarach? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji wypada zaufać wykwalifikowanym producentom, którzy oferują nieodpłatny pomiar, fachowe konsultacje, a także możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym daje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do indywidualnych życzeń zamawiającego i np. wypełnić je szkłem – m.in. szybami witrażowymi, ornamentowymi czy bezpiecznymi, co bez wątpienia zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają także wyposażone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]