Duża ładowność i bezpieczeństwo – bagażniki dachowe

Zamów bagażniki dachowe

Bagażniki dachowe to popularne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną ilość walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na korozję, promieniowanie słoneczne czy zniszczenia. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie jazdy. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika powinien być dostosowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – łatwy montaż

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają bardzo dużą pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj wygodne. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Transport sprzętu na dachu samochodu to użyteczne rozwiązanie, które stosuje szeroka grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają najczęściej osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria turystyczne, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy w środku auta.

Dane teleadresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]