Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Jeśli szukasz przyłbicy ochronnej, koniecznie sprawdź vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na cały świat, na skroś przeistoczyła nasze życie oraz relacje społeczne. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają obowiązek używania rozmaitych środków, których rolą jest chronić nas przed rzeczywistym zagrożeniem złapania tego nowego wirusa. Idąc do urzędu bądź apteki, gdzie z reguły obracamy się w większym gronie ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia nosić na nosie oraz ustach maseczkę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeżeli mamy trudności z oddychaniem w popularnej maseczce z bawełny?

Wygodna mini przyłbica chroni tak samo jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z materiału są niekomfortowe i mają problemy z oddychaniem podczas ich używania, mogą zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield. Chroni ona przed stycznością z wirusem identycznie jak maska chirurgiczna, a więc zakrywa nos oraz usta, ale zarazem umożliwia lekkie oddychanie. Jej największymi plusami są trwałość, wygoda i nieznaczna waga, która nie przekracza 7-10 gramów. Ta przyłbica ochronna wyprodukowana jest z surowców, za sprawą których może być użytkowana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po założeniu można odkazić, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (nawet 30 razy) za pomocą dostępnych detergentów.

Ochronna przyłbica – dla sportowców oraz ludzi w podeszłym wieku

Przyłbicę ochronną zaleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również komforcie. Osoby mające trudności z oddychaniem, starsze czy sportowcy docenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nosić ochronne maseczki podczas wykonywania pracy. Mini Shield marki Vitberg nie krępuje ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie jest uciążliwe. Młodsi użytkownicy zapewne docenią także to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]