Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Dowiedz się, gdzie kupić etykiety na wódkę weselną, wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różne okazje znany jest od setek lat i od samego jego zalążka jednym z najchętniej przekazywanych i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie akceptowanych upominków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na wesele, imieniny czy osiemnastkę. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli inni goście przyniosą to samo?

Etykiety weselne – wyróżnij się z tłumu

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale również coraz częściej Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem na koniec zabawy. Taki podarek jest uważany za rodzaj wyrażenia wdzięczności za przybycie na ceremonię. Lecz taka butelka z alkoholem może również przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której znajomi i rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy spersonalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety weselne, na których można zamieścić informację o imionach Państwa Młodych, podziękowanie za obecność czy miejscu i dniu wesela. Etykiety na butelki można kupić w najrozmaitszych odcieniach oraz wzorach, więc bez trudu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji zamawiającego. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub przyjęciu urodzinowym.

Dekoruj swoje alkohole wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli robisz swoje wina, soki bądź nalewki, a później dajesz je znajomym albo rodzinie przy najrozmaitszych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę zwykłej flaszki. Dodatkowo butelki można także oznaczać przy użyciu kolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]