Gdy lakier już nie wystarcza – o ozdobach i pyłkach do paznokci

Tu kupisz ozdoby do paznokci.

Ozdabianie paznokci na pozór jest banalne. W rzeczywistości to skomplikowana praca wymagająca stosownych umiejętności oraz odpowiednich materiałów. Manicure wykonane przez profesjonalną kosmetyczkę wynagradza jednak koszty związane z wizytą w salonie piękności. Ciekawie ozdobione paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki będą źródłem prawdziwej dumy. Jakich ozdób do paznokci oferują salony kosmetyczne? Jak dopasować produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych dłoniach?

Pyłki do paznokci – efekt lustrzanego odbicia

Do dekoracji paznokci podobno potrzebny jest tylko najzwyklejszy lakier. Warto jednak mieć na uwadze, iż samym lakierem nie osiągniemy naprawdę dobrych efektów. Te są możliwe jedynie przy użyciu dodatkowych środków, takich jak pyłki do paznokci. Ich użycie sprawi, że paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak chciałyśmy. Efekty, jakie osiągniemy dzięki pyłkom do paznokci to między innymi każdy wymyślony wzorek, metaliczny odblask lub lustrzane odbicie. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy też ozdoby do paznokci w formie naklejek umożliwiających uzyskanie wrażenia odblasku holograficznego.

Które marki produkują ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe dodatki umożliwiające nadanie im spektakularnego wyglądu znajdziemy w ofercie wielu firm, które często są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najważniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to m.in. Semilac, Catrice, Inglot, Christian Louboutin, Neonail, Paese, Lit Cosmetics oraz Maestro.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]