Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Renault części. Uzyskaj więcej informacji

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy podwozia, nadwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu uskarżają się posiadacze Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]