Jak wykorzystać baniak na wino?

Balon na wino to doskonały prezent dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy prezent dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji imienin, urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także perfekcyjna ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal baniak na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś uraczyć uczestników domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]