Jakie buty na wakacje? Odpowiedź jest prosta – sandały na obcasie

akie są doskonałe buty na letnią porę roku? Oczywiście odpowiedź jest prosta – sandałki! A gdyby te ekstrawygodne buty nieco ulepszyć, aby pasowały także do kobiecych i eleganckich stylizacji? Wtedy powstanie nam obuwie idealne – sandały na obcasie!

Sandały na obcasie – wymarzone do letnich sukienek

Z jakiego powodu buty tego typu są obiektem westchnień tylu z nas, a wszystkie nasze koleżanki mają w szafie co najmniej jedną parę tych butów? Przede wszystkim ze względu na to, że obcas to ten magiczny fragment buta, który sprawia, że od razu czujemy się bardziej kobieco. Jednak latem, gdy jest gorąco, ciężko jest wytrzymać nam w czółenkach, które najczęściej są zabudowane. Dlatego też, żeby w kobiecych, letnich sukienkach czuć się jeszcze bardziej zmysłowo, projektanci obuwia postawili na sandały na obcasie – doskonałe połączenie sex-appealu i wygody.

Jak NIE nosić sandałów na obcasie

Niektóre z nas twierdzą jednak, że sandałki, które z zasady są mało zabudowane i dość lekkie, nie będą wystarczająco dobrze trzymać stopy na wysokiej szpilce – nic bardziej mylnego! Odpowiednio skonstruowany i wyważony but będzie nie tylko pięknie się prezentował na naszej stopie, ale także zagwarantuje nam uczucie stabilności i dobre oparcie tak, abyśmy czuły się komfortowo. Ponadto nie musimy wybierać butów, które będą miały bardzo wysoką i bardzo cieniutką szpilkę – w ofercie sklepów obuwniczych można znaleźć różne modele, a wśród nich sandały na obcasie na tyle szerokim czy niekoniecznie bardzo wysokim, abyśmy mogły dobrać je do własnych potrzeb.

Bardzo ważną kwestią przy wyborze butów tego typu jest kierowanie się dwiema cennymi (i zarazem bezwzględnymi) regułami:
– nigdy , ale to przenigdy nie wolno nam do sandałów zakładać rajstop, pończoch czy (co gorsze!) skarpet!
– zakładając sandały na obcasie (zwłaszcza na obcasie, ale te płaskie też) należy pamiętać o tym, by nasze stopy były odpowiednio przygotowane i zadbane – gładkie pięty, ładnie obcięte i pomalowane paznokcie (letnie miesiące zachęca do eksperymentów kolorystycznych na naszych paznokciach)
Trzymając się tych zasad mamy pewność, że zaprezentujemy się pięknie i kobieco!

Dane teleadresowe:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]