Kolczyki dla dzieci – w jakim wieku?

więcej »

Choć część rodziców podejrzliwie spogląda na kolczyki dla dzieci, to odpowiednio przeprowadzony zabieg ich założenia nie wiąże się z dużym niebezpieczeństwem. Dziewczynki kochają biżuterię, a kolczyki będą dla nich na pewno powodem do dumy. Należy też wspomnieć o różnorodności projektów biżuterii dla dzieci – znajdziemy wśród nich wersje przypominające biżuterię dla starszych, jak i te zainspirowane bohaterami ulubionych kreskówek. Dobrze więc odrzucić obawy – jeżeli nasza córeczka lubi nosić kolczyki – warto pozwolić jej na to i wybrać odpowiednie dla niej kolczyki dla dzieci.

Kiedy kupić kolczyki dla dzieci?

Stawiając na zakup kolczyków dla dziewczynek, należy koniecznie pamiętać o tym, że u małych dzieci przekłucie uszu może wiązać się z dużymi kłopotami. Przekłute uszy ciężko się goją, zaś ich czyszczenie potrafi stać się w oczach dziecka bardzo nieprzyjemne. Takich problemów nie ustrzeżemy się nawet wybierając antybakteryjne kolczyki dla dziewczynek. Z tego względu najlepiej zrobimy przekłuwając uszy dziewczynce, która sama tego żąda oraz ma już co najmniej 7 lat.

Jak znaleźć kolczyki dla dziewczynek?

Przede wszystkim powinniśmy zdać sobie sprawę, iż ciało malucha słabiej walczy z zakażeniami, które wszak zawsze mogą spotkać nas przy noszeniu kolczyków. Dlatego wybierając kolczyki dla dzieci należy postawić na kolczyki przeciwbakteryjne – między innymi te wykonane ze srebra. Przed kupnem dobrze również dowiedzieć się, jakie kolczyki dla dziewczynek znajdziemy na rynku – największą ofertę mają sklepy online.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]