Kolczyki na biglach – kiedy sprawdzą się najlepiej?

kolczyki bigle

Kolczyki to nie tylko szlachetne kamienie oraz inne materiały. Ważne są wszak zarówno ich projekty, ale także względy funkcjonalne – kolczyki, których nie nosi się komfortowo z pewnością rzadko będą wyjmowane z pudełka. Z tego powodu wybierając kolczyki powinniśmy dowiedzieć się, który rodzaj zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę ogromna – angielskie, klipsy czy bigle. Które z nich okażą się trafionym rozwiązaniem? Dobrze na przykład kupić kolczyki na biglach – są wszak komfortowe i świetnie się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla pań o stosunkowo kwadratowej twarzy – są wysokie, więc dodają twarzy ostrości. Świetnie będą się również prezentowały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, kiedy wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Powinniśmy oczywiście zaznaczyć, że panie o trochę innej buzi także mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni model.

Kamienie na biglach z ozdobnymi minerałami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych minerałów – to zależy od kosztów ich wydobycia i fantazji jubilera. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem oraz kamieniami syntetycznymi – na przykład z cyrkoniami. Które z nich warto kupić? To rzecz naszych upodobań – czasem korzystniej wyglądać będą kolczyki z topazem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się kamień sztuczny, więc zakup kolczyków warto przeanalizować samemu.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]