Kolczyki z cyrkoniami – sklep Biżutik

zamów kolczyki z cyrkoniami w sklepie internetowym Biżutik

Nie ma kobiety, która nie chciałaby się wyróżniać. Dobór odpowiednich dodatków może stanowić połowę sukcesu. Dobrym przykładem są kolczyki z cyrkoniami, które nadają szyku, a poza tym świetnie sprawdzą się na romantycznej kolacji, jak i spotkaniu z przyjaciółmi. Dużą popularność zyskały dzięki wielorakości dostępnych wzorów. Kolczyki z cyrkoniami świetnym zamiennikiem biżuterii z szafirami. W sklepach można znaleźć kryształy o różnych odcieniach. Chcąc uwydatnić piękny odcień włosów warto wybrać kolczyki z cyrkoniami.

Rodzaje kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio dużo zwolenniczek. Sposób zapięć jest oprócz koloru oraz kształtu elementem wyróżniającym poszczególnych ich modeli. Na podstawie tego kryterium można wyróżnić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – jest to jedno najczęściej spotykanych zapięć w postaci odpowiednio wygiętego drutu, który przekładamy przez ucho. Na drugim końcu bigla znajduje się oczko, za pomocą którego można przyczepić część ozdobną kolczyka z cyrkoniami.
  • zapięcie angielskie – jest najwygodniejszym typem zapięcia, przy relatywnie małej widoczności. Bardzo istotnym aspektem konstrukcyjnym tych kolczyków z cyrkoniami jest takie ułożenie sztyftu, by ukryty nie przeszkadzał np. podczas snu.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]