Koniec z rozcieńczonymi drinkami! Poznajcie kamienie do whisky

Użyteczne kostki do whisky stają się coraz bardziej popularne – kupujemy je na prezent np. imieninowy. To niezbędnik każdego amatora napojów wyskokowych, który chce cieszyć się pełnym aromatem whisky. Dlaczego warto nabyć tzw. whisky stones?

Kamienie do whisky – wyprodukowane z naturalnego kamienia

Większość z nas wie, że drinki najlepiej smakują w postaci schłodzonej. Niestety wrzucane do alkoholu klasyczne lodowe kostki nie sprawdzają się do końca – szybko psują smak whisky, a w lodówce pochłaniają zapachy mrożonek. Na ten problem stworzono jednak remedium – whisky stones. Wyprodukowane są one z naturalnego kamienia i można je nabyć w wielu kolorach. Najczęściej dostępne są szare kamienie, których specjalnie zaprojektowane zaokrąglone brzegi nie niszczą szkła. Na czym polega działanie funkcjonalnych whisky stones? Wszystko, co musimy zrobić to włożyć je na 2 godziny do zamrażalnika, a potem wrzucić do drinka. Ich kluczową zaletą jest to, że nie roztapiają się w szklance, dzięki czemu możesz rozkoszować się wybornym aromatem whisky. Nie przechodzą również zapachami jedzenia. Możesz je swobodnie przechowywać w zamrażalniku, a Twój Ballantine będzie miał wyśmienity smak. Koniec ze zwykłymi drinkami! Kostki do whisky to prawdziwa rewolucja dla każdego konesera mocnych trunków.

Kamienie do whisky – utrzymują odpowiednią temperaturę

Naturalne kamienie do whisky to doskonały podarunek dla męża lub na specjalną okazję. Wyglądają niesamowicie stylowo w drinku, co sprawi, że podniosą prestiż każdej imprezy w gronie przyjaciół. Whisky stones są wielorazowego użytku, wystarczy je umyć pod ciepłą wodą. Wyjątkowo długo trzymają niską temperaturę, a whisky smakuje wyśmienicie. Nie ma sensu męczyć się z tradycyjnymi kostkami – po prostu zainwestuj w użyteczne kamienie do whisky, a Twoje drinki będą smakowały wybornie.