Lilly Lashes – piękne rzęsy w zasięgu ręki

Znajdź produkty Lilly Lashes na houseofbeauty.com.pl

Nie ukrywajmy – dziewczyny na całym świecie marzą o pięknych i gęstych rzęsach. Z wyraźną zazdrością wpatrujemy się w okładki plotkarskich magazynów, na których rządzą celebrytki uwodzące perfekcyjnym, powłóczystym spojrzeniem. Jednak niewielki odsetek kobiet jest w stanie pochwalić się tym atrybutem, dlatego często posiłkują się sztucznymi rzęsami. Teraz za sprawą Lilly Ghalichi, znanej amerykańskiej gwieździe programów reality, mogą samodzielnie uzyskać podobny efekt.

Z czego wytwarza się sztuczne rzęsy Lilly Lashes?

Lilly Ghalichi sygnuje swoim imieniem Lilly Lashes – linię sztucznych rzęs uznaną nie tylko w USA . Oferta tej firmy jest dedykowana kobietom, które pragną osiągnąć efekt wydłużonych i grubych rzęs. W ofercie firmy można znaleźć klasyczne rzęsy na pasku, komplety długich kępek, które służą do zagęszczania zarówno dolnych, jak i górnych rzęs, a także zalotki i lateksowe kleje. Wiele modeli, np. Dubai, Saint Tropez czy Milan produkowanych jest z ludzkiego włosia. Z kolei pozostałe modele z serii Glam (Alina, Beverly, Brittany) czy Luxury (Divine, Goddess, Opulence, ) przygotowuje się z włosia norki, które jest dokładnie sterylizowanego i wyczesywanego. Nieważne jednak, który typ materiału będzie zastosowany – sztuczne rzęsy Lilly Lashes gwarantują, że oprawa oka będzie naturalnie wyglądać.

Lilly Lashes – celebrytki kochają je za trwałość

To, że Lilly Lashes cieszy się popularnością na całym świecie, z pewności nie jest wynikiem jedynie skojarzenia jej z osobą Lilly Ghalichi. Wizytówką produktów tej firmy jest ich ponadprzeciętna trwałość – wybierając sztuczne rzęsy Lilly Lashes mamy więc pewność, iż można je aplikować do 25 razy. To wszak z tej przyczyny rzęsy te docenia i korzysta z nich na co dzień gros znanych kobiet, które uważa się za ikony stylu. Nad Wisłą produkty Lilly Lashes można zamówić w sklepach online.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]