Masz dość butów na jeden sezon? Wybierz obuwie damskie skórzane.

Kobiety uwielbiają buty – to fakt, nad którym nie ma co dyskutować. A jakie obuwie najbardziej przypada im do gustu? To już zdecydowanie bardziej skomplikowana kwestia! Wszystko zależy od fasonu, koloru, pory roku, stylizacji, nastroju… od wielu czynników i nigdy nie możemy być pewne, że właśnie te buty będą najlepsze! A w jakie buty warto inwestować? Tu znacznie łatwiej znaleźć poprawną odpowiedź. W obuwie skórzane! Jakie są jego najważniejsze plusy?

O zaletach obuwia damskiego skórzanego

– Trwałość. Zrobione z materiałów dobrej jakości nie ulegają niszczeniu tak prędko, jak te syntetyczne. Skóra, z której są produkowane, poddana jest specjalnej obróbce, dzięki czemu jest bardziej trwała i odporniejsza na działanie czynników zewnętrznych.
– Jakość wykonania. Obuwie damskie skórzane jest z reguły dobrem odrobinę bardziej luksusowym. Jego wykonanie musi być zatem siłą rzeczy bardziej staranne, aby nabywcy zdecydowali się na zakup – wszelkiego typu szwy, tłoczenia bądź przeszycia zrobione są dokładnie i precyzyjnie.
– Wygoda noszenia. Skóra pozwala stopie oddychać, nie odkształca się tak szybko i dostosowuje do stopy – znacznie rzadziej również obciera i uciska. Dzięki czemu nawet osoby o delikatnych stopach nie odczuwają przykrych dolegliwości, związanych niekiedy z noszeniem takiego obuwia – zwłaszcza nierozchodzonego.
– Pozwalają skórze oddychać. To zaleta nie bez znaczenia, bez względu na porę roku – stopa nie poci się tak szybko w butach, wyprodukowanych z naturalnych materiałów.

A czy takie obuwie ma swoje wady? Niestety tak.
– Są stosunkowo drogie – szczególnie w zestawieniu z obuwiem wykonanym z materiałów sztucznych, których koszt produkcji jest zdecydowanie niższy.
– Mogą odbarwiać stopy. Obuwie damskie skórzane w kontakcie ze spoconą skórą może ją niestety barwić – a takiego zabarwienia trudno się potem pozbyć.

Obuwie damskie skórzane – warto w nie zainwestować

Jak widać, zdecydowanie więcej jest zalet niż wad takich butów – warto więc zainwestować w lepsze i nieco droższe buty wytworzone ze skóry naturalnej – będą one służyły nam przez dłuższy czas i pozwolą cieszyć się swoim pięknem!

Dane teleadresowe:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]