Mydło dezynfekujące – w płynie i w piance

Zamów mydło w piance na verdeavis.pl/higiena/mydlo-w-plynie.html

Mydło dezynfekujące eliminuje z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze oraz inne groźne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, żeby spełniało oczekiwania różnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Mydło dezynfekujące – wykorzystanie

Mydła o cechach bakteriobójczych wykorzystywane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale także zamawiane przez placówki medyczne, zakłady pracy czy przemysł gastronomiczny. W sprzedaży dostępne są różne typy mydeł – produkty w płynie, w piance, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, przeznaczone do skóry delikatnej, mycia włosów oraz ciała, mydła w butelkach z pompką, jak również do aplikowania z bezdotykowych pojemników, które zapewniają maksymalny poziom higieny. Na szczególną uwagę zasługuje mydło w piance będące produktem niebywale ekonomicznym – pozwala otrzymać do 2500 doz mydła z 1000 ml opakowania. Mydło w piance efektywnie myje, znakomicie rozprowadza się na skórze i łatwo zmywa.

Mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przebadane dermatologicznie. Mydła dedykowane osobom z wrażliwą skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych i innych składników alergicznych – można je stosować często, bez obawy o podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel, który świadczy o najwyższej jakości i jest przyznawany towarom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowany dozownik, co upraszcza ich późniejszą utylizację.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]