Najpopularniejsze akcesoria do rolet

Płytka montażowa, mechanizm do rolety, napinacz łańcuszka oraz haczyk montażowy to popularne i najchętniej kupowane akcesoria do rolet. Ich instalacja jest łatwa i instynktowna – każdy w domowym zaciszu może je zamocować w odpowiednim miejscu, bez konieczności wiercenia, użycia śrub czy gwoździ. Bezinwazyjny demontaż i montaż to kluczowe atut współczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – o czym powinieneś wiedzieć

Myślisz o kupnie rolet wewnętrznych? Oto komplet akcesoriów, który dostaniesz od producenta:
– napięcie boczne tkaniny,
– napinacz łańcuszka,
– haczyki montażowe.
W trakcie użytkowania rolet wewnętrznych niektóre elementów mogą się zużyć. Zwykle współczesne akcesoria do rolet odznaczają się najwyższą jakością, ale gdy podziała na nie zbyt duża siła, to zdarza się, że się łamią. Stać się może tak np. z uchwytami mocującymi, jeśli nazbyt szeroko otworzymy okno. Nie musisz od razu wymieniać wszystkich rolet, w zupełności wystarczy dokupić parę małych części z działu akcesoriów do rolet wewnętrznych. Rolety po tej drobnej naprawie będą służyć jeszcze wiele miesięcy, a nawet lat.

Akcesoria do rolet dzień noc

Roleta dzień i noc to propozycja dla osób, którym zależy na kontroli ilość światła wpadającego do mieszkania, ale nie potrzebują stuprocentowego zaciemnienia. Zestaw akcesoriów do rolet dzień i noc to nieodłączna para rolet okiennych. Pośród nich są elementy, które służą zwijaniu lub rozwijaniu rolet. Nieocenioną pomocą w instalacji i późniejszej eksploatacji będzie łańcuszek i napinacz. Zadaniem napinacza jest prawidłowe rozwijanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie będzie się plątał ani przycinał.