Nowoczesne i praktyczne kątowniki aluminiowe

Jeśli chcesz kupić kątowniki aluminiowe, koniecznie sprawdź metal-e.pl/pl/c/KATOWNIKI-ALUMINIOWE/49

Specjalistyczne kątowniki wyprodukowane z aluminium zapewniają stabilność konstrukcji, dzięki czemu mają bardzo duże zastosowanie. Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe? W jakich branżach są wykorzystywane?

Kątowniki aluminiowe – w kształcie litery L

Kątowniki aluminiowe to komponenty konstrukcyjne przypominające kształtem literę L. Charakteryzują się odpowiednią długością oraz stałym przekrojem poprzecznym. Dzięki aluminiowej konstrukcji są w stanie wytrzymać nawet bardzo trudne warunki i nie rdzewieją. Wśród profili wyróżniamy też inne rodzaje komponentów – m.in. ceowniki i zetowniki. Kątowniki można dostać nie tylko w tradycyjnych sklepach, ale także online. W sklepach internetowych oferowane są kątowniki o różnym przekroju, np. 30 mm x 30 mm, 40 mm x 40 mm czy 60 mm x 60 mm, co gwarantuje doskonałe dopasowanie do rozmaitych potrzeb klientów. Kątowniki sprzedawane online można przyciąć do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – do produkcji regałów i rolet

Kątowniki aluminiowe stosowane są w wielu gałęziach gospodarki, między innymi w branży wyposażenia wnętrz, produkcyjnej czy elektrotechnicznej. Wykorzystuje się je do budowy siatek laboratoryjnych, barier ochronnych, rolet itd. O tak uniwersalnym wykorzystaniu decyduje przede wszystkim materiał, z którego są wykonane. Aluminium jest bowiem nie tylko bardzo trwałe i jednocześnie lekkie – to także materiał, który jest poddawany recyklingowi i można go swobodnie kształtować poprzez gięcie.

Dane teleadresowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]