Rolety wewnętrzne na każdą kieszeń

Nie masz pomysłu na modne i nowoczesne zaaranżowanie swojego wnętrza? Jeden, niezbyt kosztowny produkt pomoże zupełnie zmienić styl i wygląd pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Z pomocą tej przesłony można dodać kolorytu dowolnemu wnętrzu lub nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Specjalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień noc podpowie, jak podjąć właściwe, zakupowe decyzje.

Jak wybrać rolety okienne?

Okiennych rolet wewnętrznych jest wiele rodzajów. Można je podzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli idzie o tworzywo, to są rolety materiałowe wykonane z nowoczesnych tkanin, które w różnym stopniu przepuszczają światło. Jest to najczęściej poliester – prosty do czyszczenia i nieskomplikowany w utrzymaniu.
Z uwagi na przeznaczenie klasyfikujemy rolety na okienne i ścienne. Kolejne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym modelem są rolety dzień i noc typu 100% zaciemnienia lub zebra.
Następny podział to rolety standardowe lub na wymiar. Ten drugi rodzaj zaleca się do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z większą liczbą segmentów albo wieloma ozdobnymi elementami. Jeśli chodzi o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z bieżącymi, wnętrzarskimi nurtami.

Czy rolety okienne są tanie?

Z uwagi na fakt, iż rywalizacja na rynku rolet jest duża, tak jak stale rosnące grono producentów, obecnie rolety można nabyć w nad wyraz atrakcyjnych cenach. Na co dzień cena jest niska, a do tego zdarzają się również akcje specjalne i promocje, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i właściwie na każdą kieszeń.
Bezinwazyjny montaż, bogata kolorystyka i nowoczesne projekty powodują, że taka przesłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Koszt zakupu w stosunku do długiej żywotności i jakości rolety jest nad wyraz atrakcyjny, stąd nie brak miłośników takiej koncepcji na urządzenie wnętrz.