Różnorodność ekspresów Jura

Wybór właściwej kawy nie zapewnia przygotowania idealnego napoju. By zadowolić gości świetnym smakiem kawy musimy także postarać się o odpowiednią technikę przygotowania oraz ekspres, który pozwoli na wypracowanie odpowiedniej ciepłoty wody i ciśnienia. Wiedzą o tym specjaliści z firmy Jura, którzy od prawie stulecia proponują klientom świetne urządzenia, które mogą być użytkowane tak przez profesjonalnych baristów, jak i po prostu entuzjastów smacznej kawy. Dlaczego więc warto wybrać produkty tej marki? Jakie atuty ma ekspres Jura? Jak znaleźć sprzęty właściwe dla konkretnych oczekiwań i ustrzec się trudności w eksploatacji?

Ekspres Jura dla zawodowców

Jura ceniona jest szczególnie ze względu na produkowane przez siebie urządzenia dla zawodowych baristów. Ci często sięgają po wyroby firmy, bo są one niezawodne, zaś ich budowa pozwala na przygotowanie rozmaitych rodzajów kaw – również tych których nie można przygotować bez spienienia mleka. Firma przygotowała dla profesjonalnych klientów mnóstwo typów ekspresów, które należą do paru linii – między innymi Classic, XS, W, XJ oraz GIGA PROFESSIONAL, zaś każda z nich wyróżnia się innym zużyciem mocy i możliwościami zaparzenia napojów.

Domowe ekspresy Jura

Mimo, że sporo produktów firmy kierowanych jest do profesjonalnych baristów, ekspres Jura bez trudu będzie również wykorzystywany w domu. Tym bardziej, że w jej ofercie czeka na nas sporo urządzeń, które przeznaczone są akurat do eksploatowania w mieszkaniu. Najlepiej zdadzą egzamin urządzenia z serii J, A albo ENA, gdyż wyróżniają się nieskomplikowaną obsługą i różnymi opcjami umożliwiającymi zaparzenie doskonałej kawy. Warto także wspomnieć, iż firma produkuje również sprzęty, które ułatwią zrobienie bardziej oryginalnych rodzajów tego naparu oraz naprawę ekspresów.