Ślubne obuwie

Ślub to na pewno jedno z najistotniejszych świąt w życiu każdego człowieka. Właśnie z tej przyczyny staramy się, by stworzona na ten dzień oprawa była absolutnie doskonała i do końca życia zapadła w pamięć zarówno panu i pannie młodej, jak i zaproszonym przez nich gościom. Należy jednak zatroszczyć się nie tylko o dekorację świątyni i restauracji, ale także kreacje, w której państwo młodzi wystąpią na ich weselu. Naprawdę dużą wagę do swojego ubrania przykładają panie – warto jednak, by pamiętały nie tylko o kreacji, ale również o obuwiu, które, nieodpowiednio dobrane, może zepsuć całą zabawę.

Jak dopasować obuwie ślubne?

Powinniśmy wiedzieć, że w butach, które kupimy na ślub przechodzimy niemal całą dobę. Poza tym, że musi świetnie się prezentować, obuwie ślubne bezwzględnie musi być też komfortowe. Przed zakupem konkretnej pary, należy więc przymierzyć buty parę razy oraz przejść kilka kroków – przez to unikniemy niemiłych sytuacji. Absolutnie nie powinniśmy natomiast wybierać par nawet trochę za małych – kilkanaście godzin w nich spędzonych niewątpliwie okaże się dla nóg bardzo trudne.

Obuwie ślubne nie zawsze jest przewidywalne

Jeszcze dekadę temu obuwie ślubne było wiązane tylko z lakierkami. Ostatnio jednak preferencje panien młodych stopniowo ewoluują, zaś w kościołach często mamy szansę zauważyć także buty innego rodzaju. Są to na przykład botki, ale też tenisówki oraz pozostałe rodzaje obuwia – niekiedy posiadającego nadprogramowe dekoracje.

Dane teleadresowe:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]