Srebrne wisiorki

srebrne wisiorki

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet lubi mieć na sobie oryginalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety komfort nabywania takiej ilości biżuterii nie każdej z nas jest dostępna. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo na dekolcie. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Równie ważna jest grubość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może przysporzyć wisiorek o nietypowym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (owalu, łzy, rąbu itp.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Duży wybór istnieje także jeśli rozmawiamy o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]