Szpilki damskie– przyciągną wzrok każdego mężczyzny

Kobiety kochają buty – tak z zasady, całkowicie bezinteresownie i miłością stałą . Ale czy wszystkie buty są kochane tak samo? Ośmielę się stwierdzić, że nie tylko kobiety, ale i mężczyźni stwierdzą zgodnie – szpilki to bezapelacyjne zwyciężczynie wszystkich rankingów najseksowniejszych oraz najbardziej kobiecych i ponadczasowych butów, bez których żadna kobieta (od bizneswoman aż po modelkę) obyć się nie może.

W czym tkwi wyjątkowość szpilek damskich?

Co sprawia, że te buty budzą takie emocje? Powody są rozmaite:
– szpilki są niezwykle kobiece i seksowne – nasza łydka wydaje się w nich smuklejsza, my jesteśmy bardziej wyprostowane, generalnie – nasza postawa prezentuje się w nich zdecydowanie lepiej, czujemy się w nich bardziej atrakcyjne – szpilki mają korzystny wpływ na nasze poczucie własnej wartości, zarówno dzięki bardziej wyprostowanej postawie, jak i spojrzeniom, które są przyciągane przez te buty.
– co najważniejsze, nie ma przecież na świecie mężczyzny, który nie obejrzałby się za kobietą w szpilkach – one sprawiają, że jesteśmy atrakcyjniejsze.

Idealne szpilki dla nas

Jak dobrać szpilki, w których będziemy się czuć komfortowo? Po pierwsze powinnyśmy wziąć pod uwagę dobro naszego kręgosłupa – mamy z nim jakieś problemy, warto zrezygnować z dwudziestocentymetrowych obcasów i zastąpić je trochę niższymi, bardziej stabilnymi, ale wciąż atrakcyjnymi. Dodatkowo warto pomyśleć o tym, czy upolowane przez nas szpilki mają platformę – buty z takim podwyższeniem są zdrowsze dla naszych stóp, zwłaszcza dla ich podbicia. Dobrze jest więc zwrócić uwagę na to, aby wybrane przez nas buty miały przynajmniej małą platformę, która sprawi, że buty będzie nosiło się lepiej.

Jak dobrać buty do ubioru? Kiedyś szpilki nosiło się głównie do eleganckich sukni, ewentualnie do garsonek . Dzisiaj mamy właściwie zupełną dowolność! Szpilki możemy nosić do spodni, i to nie tylko tych eleganckich – możemy połączyć je z jeansami, czy nawet szortami. Są kobiety, które wychodzą z założenia, że ten rodzaj obuwia doda stylu wszystkim ubraniom – zarówno casualowym, jak i wyjściowym.

Dane teleadresowe:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]