Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Szukasz sklepu jubilerskiego Kraków? Koniecznie musisz odwiedzić na obraczki.net.pl.

Wraz z ożywieniem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. Dziś chętnie korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I chociaż w internecie znajdziemy praktycznie wszystko, wciąż wiele artykułów należy kupować w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Zakup złotego pierścionka, broszki czy wisiorka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Dlatego, aby być pewnym, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, najlepiej zobaczyć ją bezpośrednio u jubilera. Jest kilka argumentów, które przemawiają za takim działaniem. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli zamierzamy kupić pierścionek zaręczynowy lub obrączki ślubne, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli zaś znajdziemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za ciasny bądź zbyt luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do pożądanego wymiaru lub wykona nowy. Następnym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z fachowej pomocy złotnika. Zaprezentuje on współczesne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, pomoże nam dobrać właściwy kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się z okazji imienin, ślubu czy komunii.

Sklep jubilerski – reperacja zepsutej biżuterii i skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także pełnią pomocnicze usługi. Nadrzędną z nich jest naprawa popsutej biżuterii. Jeśli zerwał się nam łańcuszek albo odpadł kryształek z kolczyka, jubiler szybko i po mistrzowsku zreperuje go w swoim zakładzie. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na zawieszce lub pierścionku podziękowania, gratulacje, datę czy też inną znaczącą dla nas treść. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś wyjątkowym prezentem, ewentualnie mamy swój pomysł na naszyjnik bądź broszkę, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w mieszkaniu mamy niepotrzebną bądź niekompletną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]