Tenisówki damskie sklep internetowy

Są niezwykle wygodne, zawsze są modne, a mnogość ich fasonów pozwala z łatwością dopasować je do każdego stroju. Trampki, bo o nich mowa, to obuwie świetne nie tylko dla nastolatków. Przekonują się do nich też dorośli, a przyjście z nimi na nogach do pracy czy na towarzyskie spotkanie przestaje być traktowanie jako foux pas. Jak zaś prezentuje się rynek tenisówek? Które z nich cieszą się szczególnym zainteresowaniem, a na jakich fasonach w największym stopniu koncentrują się producenci?

Moda na tenisówki nie maleje

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wciąż tradycyjne modele tenisówek. Niekoniecznie są czarne, gdyż projektanci tego rodzaju butów popisują się coraz większą inwencją. W sklepach dostępne są zatem tenisówki z motywami zaprojektowanymi przez cenionych twórców grafikami oraz odwołujące się do różnych symboli. Całość łączy klasyczny krój i wielki komfort – są oddychające i świetnie leżą na stopie, co robi z nich obuwie doskonałe na ciepłą porę roku.

Niebanalne fasony tenisówek

Poza nimi klienci często kupują także tenisówki, które coraz mniej przypominają klasyczne fasony. Są to połączenia tenisówek z takimi rodzajami obuwia jak glany, adidasy, czy też szpilki. Producenci często oferują także tenisówki z profilowaną podeszwą oraz wzmocnioną piętą, przez co proste obuwie sportowe można zamienić w normalne buty do gry w koszykówkę lub turystyki. Ogromną uwagę przykłada się też do tworzywa, z jakiego są wykonane – stosowane są wytrzymałe mieszanki gumy.

Dane teleadresowe:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]