Trampki – pamiętasz je z dzieciństwa

Pamiętacie jakie buty zabieraliśmy do szkoły od pierwszej klasypodstawówki?
Noszone w specjalnym woreczku, zmieniane pośpiesznie przed lekcjami, by potem równie szybko je zdjąć i zamienić na inne? Oczywiście odpowiedź jest prosta – tenisówki! W czasach szkoły podstawowej (a i później) kojarzyły się one z męczącym obowiązkiem zmiany obuwia i pokrzykującą za nami sprzątaczką – w końcu to ona pilnowała, żeby każdy w szkole miał zmienione buty. Jedno jest pewne – nie do końca są to miłe wspomnienia. Potęgowane często przymusem, żeby tenisówki były w odpowiednim kolorze (przeważnie granatowym bądź czarnym). Wtedy nie należały one do naszych ulubionych butów. Jak to wygląda dzisiaj?

Trampki – buty nie tylko do szkoły

Tenisówki znów cieszą się popularnością. Zaczęły chętnie sięgać po nie, jako dopełnienie stylizacji, blogerki modowe – i zaczęło się! Skoro spotkały się one z aprobatą fashionistek – ich popularność przybrała na sile i niezwykle dużo kobiet pojawia się w tych butach na ulicach naszych miast.

Kilka porad jak nosić trampki

Do jakich ubrań nosić tenisówki? Opcji jest mnóstwo:
– do krótkich spodenek – dzięki nim zyskamy dziewczęcy wygląd, a nasza stylizacja nabierze kobiecości,
– do sukienek oraz spódnic – najlepiej kolorowych, zwiewnych i romantycznych – tenisówki świetnie złagodzą ten klimat dodając charakteru oraz ujmując nieco słodkości – a to zaleta, nie będziemy dzięki temu zbyt cukierkowe,
– do rurek – to opcja tylko dla szczupłych kobiet, ale wygląda nad wyraz efektownie i kobieco.

Dla kogo przeznaczone są tenisówki? Tak naprawdę dla każdego, bez względu na wiek, płećczy figurę – to ogromny plus tych butów. Dodatkowo świetnie wyglądają z różnymi stylizacjami, są bezpretensjonalne i wygodne.
Musimy zwrócić również uwagę na fakt, że tenisówki są tanie i łatwo dostępne w przeróżnych wersjach kolorystycznych. Wadą jest też to, że jest to obuwie nietrwałe i zazwyczaj niezbyt zdrowe dla kręgosłupa.

Dane teleadresowe:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]